Правила та умови

Користуючись нашими Послугами, ви погоджуєтеся з цими Умовами. Будь ласка, уважно прочитайте їх.

Наші послуги різноманітні і тому можуть іноді застосовувати Додаткові умови або додаткові вимоги до продукту (включаючи вимоги щодо віку). Для певних Послуг існують Додаткові умови та положення, і якщо Ви користуєтесь цими Послугами, ці Додаткові умови та положення є частиною угоди між Вами та сайтом.

Використання наших Послуг

Ви повинні дотримуватися всіх політик, доступних в межах Служб.

Не використовуйте Служби неналежним чином. Наприклад, не намагайтеся впливати на Служби або отримувати доступ до них будь-яким іншим способом, ніж через наданий нами інтерфейс і інструкції. Ви можете користуватися Послугами лише відповідно до закону, включаючи закони та правила, що застосовуються до експортного контролю та реекспорту. Ми можемо перервати або припинити надання Вами Послуг, якщо ви не дотримуєтесь наших Загальних положень та умов або положень, або якщо ми досліджуємо недоречну поведінку.

Використання Служб не надає вам жодних прав на інтелектуальну власність на них або на доступ до вмісту. Ви не можете використовувати вміст наших Послуг, якщо ви не дозволені власником вмісту або дозволені законом. Умови та положення не надають вам права використовувати торговельну марку або логотип у межах Служб. Не видаляйте, не приховуйте та не змінюйте жодних юридичних термінів, які відображаються в Послугах або разом з ними.

Наші служби відображають певний вміст, який не належить сайту. Відповідальність за цей вміст покладається виключно на особу, яка робить її доступною. Ми можемо перевіряти вміст, щоб визначити, чи є він незаконним або порушує нашу політику, і може видаляти чи відмовлятися відображати вміст, який ми обґрунтовано вважаємо порушенням наших правил або закону. Але це не обов'язково означає, що ми розглядаємо зміст; Тому не припускайте, що ми розглядаємо його.

Що стосується використання Служб, ми можемо надсилати вам сервісні повідомлення, адміністративні повідомлення та іншу інформацію. Ви можете відмовитися від деяких з цих комунікацій.

Деякі з наших служб доступні на мобільних пристроях. Не використовуйте ці Служби таким чином, щоб відволікати вас і не допускати дотримання правил дорожнього руху та безпеки.

Гарантії та відмова від відповідальності

Ми надаємо Послуги на рівні комерційно розумного ставлення та уваги, і ми сподіваємося, що Ви з задоволенням користуєтеся ними. Але є певні речі, які ми не можемо обіцяти про Послуги.

За винятком випадків, прямо зазначених у цих Загальних положеннях та умовах, або Додаткових положеннях та умовах, сайт та його постачальники або реселери не надають особливої ​​обіцянки щодо Послуг. Наприклад, ми не робимо жодних зобов'язань щодо змісту Служб, специфічних функцій, доступних через Служби, їх надійності, доступності та здатності задовольняти вашим вимогам. Ми надаємо Послуги "як такі".

Деякі юрисдикції передбачають певні гарантії, такі як передбачувані гарантії товарності, придатності для певної мети та не порушення правових положень. З урахуванням положень закону, ми виключаємо всі гарантії.

Відповідальність за наші послуги

У межах, дозволених законом, постачальники та дистриб'ютори не несуть відповідальності за будь-яку втрату прибутку, доходу або даних за фінансові втрати або за непрямі, спеціальні, послідовні, зразкові або каральні збитки.

У межах, дозволених законом, загальна відповідальність нашої компанії, її постачальників і дистриб'юторів щодо будь-яких скарг на основі цих Загальних положень та умов, включаючи всі передбачувані гарантії, обмежується сумою, яку Ви заплатили за використання Послуг. або, за нашим вибором, обмежується тим, що Ви знову надаєте Вам Послуги).

У жодному разі сайт, його постачальники та його дистриб'ютори не несуть відповідальності за будь-які збитки або пошкодження, які неможливо передбачити.

Ми усвідомлюємо, що в деяких країнах ви можете мати законних прав як споживача. Якщо Ви користуєтеся Послугами для Вашої особистої мети, то жодне з положень цих Умов та положень, а також будь-які Додаткові умови та положення не обмежують юридичних прав споживача, які не можуть бути відхилені за контрактом.