Політика конфіденційності

Особисті дані, які ми збираємо автоматично

Коли ви відвідуєте веб-сайт, ми автоматично збираємо певну інформацію, включаючи, але не обмежуючись вашою IP-адресою, інформацією про файли cookie, а саме дату та час доступу до наших послуг, обладнання, програмного забезпечення або веб-переглядача. які ви використовуєте, та інформацію про операційну систему вашого комп'ютера, наприклад, налаштування мови та місце, з якого ви отримуєте доступ до наших послуг.

Коли ви створюєте обліковий запис на нашому веб-сайті, коли ви купуєте послугу або підписуєтеся на наш інформаційний бюлетень, ми також збираємо інформацію про вашу історію пошуку та покупки та вашу роботу на нашому веб-сайті. включаючи інформацію про кліки та переглянуті вами сторінки.

Персональні дані, які ви надаєте нам про інших людей

Коли ви купуєте послугу на нашому веб-сайті або через будь-який інший канал (телефон, електронна пошта, чат, особисто в нашому штаб-квартирі, Facebook або будь-якій іншій соціальній мережі, WhatsApp і т.д.), ви можете здійснити поїздку з інших людей, чиї відомості надаються як частина процесу бронювання, або ви можете придбати послугу від імені іншого. За цих обставин ваша відповідальність полягає у забезпеченні того, щоб особа, чиї особисті дані, які ви надавали, була проінформована про це та зрозуміла та прийняла спосіб використання цієї інформації, як описано в Політиці конфіденційності.